Türkçe English
Turlar Kalkan Yat ve Tekne Turları
Ana Sayfa
Otel
Kalite
Size Özel
Foto Galeri
Ulaşım
Kalkan
Kaputaş Plajı
Patara Plajı
Saklıkent Kanyonu
Turlar
Hava
İletişim
Otel + Uçak
Rezervasyon
     
 

MAVİ YOLCULUK VE TEKNE TURLARI

Mavi yolculuk yada mavi tur gulet tipi yelkenli ahşap yatlarla yapılan özel bir tatildir. Gulet tipi yatlar günümüzde sadece mavi yolculuk için dizayn edilmiştir. Çağdaş yaşamın gereklerini karşılayacak şekilde üretilen bu el emeği guletler kamaralarından, mutfağına kadar her türlü konforu ahşap sıcaklığı içerisinde sizlere sunmaktadır.

Yat turlarına ister arkadaş grubunuzla veya ailenizle bir yat kiralayarak yada normal standart turlardan bir kabin kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Bu hizmeti aldığınız firma personelleri sizin güzel bir mavi yolculuk geçirmeniz için ellerinden geleni yapacaktır.

Tatiliniz boyunca şehir stresinden uzak 24 saat Akdeniz'in mavi sularında denize girebilir, balık tutabilir yada şnorkelle denizin altını keşfedebilirsiniz.

Mavi yolculuğunuz içerisinde Akdeniz ve Ege'nin en güzel koylarını; Kekova'yı, Kaş-Kalkan'ı, Kelebekler Vadisi'ni, Fethiye ve yemyeşil Göcek koylarını, Kleopatra'nın hamamını vs. görebilirsiniz.

Tekne turlarıyla günübirlik yakın koyları, plajları ve ayrıca Kekova turlarına katılarak biraz da tarih ekleyerek eğlenebilirsiniz.

KANO TURLARI

Günümüzün en ekolojik ulaşım aracı olan deniz kanosuyla, başka yöntemlerle ulaşılamayan ıssız kıyıları keşfedin. Gürültü yok, kirlilik yok, hareket etmek için gereken tek şey kollarınızın gücü, birbirinden güzel koylar arasında tercihinizi yapmak için ise, yüreğinizin sesini dinlemeniz yeterli olacaktır.

Ulaşım olanaklarının sınırlı olduğu keşfedilmeyi bekleyen kıyılarıyla Kaş bölgesi kano turlarıyla alışılmışın dışında bir turizm aktivitesi olarak her geçen yıl dikkat çekici bir yukarı çıkış grafiği gösteriyor.

Tercihinize göre tek kişilik veya iki kişilik kanolarla yapılabilen tur, heyecanlı serüvenler için sizleri bekliyor.

Rehberiniz, her gezintinin başında, sizlere deniz kanosuna giriş bilgileri ve pratik ipuçları verecek. İlk gezinin sonunda daha sonraki günlerde yapacağınız başka yolculuklarınız için daha yeterli hale geleceksiniz.

Değişik rotalarda gerçekleştirilen turlar günübirlik gerçekleştirildiği gibi iki veya daha çok günlere yayılan kamplı turlar da düzenlenmektedir.

 
     
Kalkan Kano Turları
Kalkan Yamaç Paraşütü Turları